Deurklink PIET BOON PBL15XL-ZR zonder rozet PVD mat zwart
Verwachte levertijd 1 - 5 werkdagen
*Onder voorbehoud van voorraad leverancier
Variaties
Op voorraad
  • Vóór 15:00 besteld, vandaag verzonden
  • 30 dagen recht op retour
  • Garantie informatie
Productomschrijving
Lengte kruk: 115 mm
Diameter kruk:  15 mm
Onderhoud
Tips!
•    Regelmatig onderhoud verlengt de levensduur van het product.
•    Gebruik geen agressieve reinigingsmiddelen en schuurmiddelen.
•    Verwijder het beslag bij schuur- en schilderwerkzaamheden.
•    Neem beschermende maatregelen zoals het plaatsen van deurstoppers.
Over FORMANI
Productspecificaties
Productnummer
FM2701D012IZXX0P
Leveranciercode
2701D012IZXX0P
EAN
Serie
ONE by Piet Boon
Materiaal
RVS
Kleur
Zwart
Finish
PVD coating
Vorm Rozet/Schild
Geen Rozet
Geveerd
Nee
Stiftdikte
8 mm