Deurklink PIET BOON PBL20XL-ZR mat wit zonder rozet
Lengte kruk: 125 mm
Diameter kruk: 20 mm
Onderhoud
NB: er mogen geen agressieve schoonmaakmiddelen gebruikt worden!
Tips!
•    Regelmatig onderhoud verlengt de levensduur van het product.
•    Gebruik geen agressieve reinigingsmiddelen en schuurmiddelen.
•    Verwijder het beslag bij schuur- en schilderwerkzaamheden.
•    Neem beschermende maatregelen zoals het plaatsen van deurstoppers.
Over FORMANI
Productspecificaties
Productnummer
FM2701D014BMXX0P
Leveranciercode
2701D014BMXX0P
EAN
Serie
ONE by Piet Boon
Materiaal
RVS
Kleur
Wit
Finish
Poedercoat
Vorm Rozet/Schild
Geen Rozet
Geveerd
Nee
Stiftdikte
8 mm