Deurklink PIET BOON PBT15XL-ZR mat rvs zonder rozet
Lengte kruk: 115 mm
Diameter kruk:  15 mm
Onderhoud
Tips!
•    Regelmatig onderhoud verlengt de levensduur van het product.
•    Gebruik geen agressieve reinigingsmiddelen en schuurmiddelen.
•    Verwijder het beslag bij schuur- en schilderwerkzaamheden.
•    Neem beschermende maatregelen zoals het plaatsen van deurstoppers.
Over FORMANI
Productspecificaties
Productnummer
FM2701D011INXX0P
Leveranciercode
2701D011INXX0P
EAN
Serie
ONE by Piet Boon
Materiaal
RVS
Finish
Geborsteld, Mat
Vorm Rozet/Schild
Geen Rozet
Geveerd
Nee
Stiftdikte
8 mm